SDI18-9-UC-P6
CUI, Inc.CUI, Inc.
SDI18-9-UC-P6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDI18-9-UC-P6
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 18W
Podatkovni listi: SDI18-9-UC-P6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
510 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDI18-9-UC-P6
Številka dela SDI18-9-UC-P6 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 18W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6350 pcs Podatkovni list SDI18-9-UC-P6.pdf
Utež 0.319 lb (144.7g) Napetost - izhod 9V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 3.94" L x 1.97" W x 1.30" H (100.0mm x 50.0mm x 33.0mm)
Serija SDI18-U (18W) Področje uporabe North America
Moč (Watts) 20W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Brez porabe energije 100mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Cord Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2
natančen opis 9V 20W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord Input Tok - izhod (maks.) 2.2A
Dolžina kabla 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.