SDI30-15-UD-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SDI30-15-UD-P5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDI30-15-UD-P5
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W
Podatkovni listi: SDI30-15-UD-P5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDI30-15-UD-P5
Številka dela SDI30-15-UD-P5 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7267 pcs Podatkovni list SDI30-15-UD-P5.pdf
Napetost - izhod 15V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 4.37" L x 2.05" W x 1.27" H (111.0mm x 52.0mm x 32.3mm) Serija SDI30-UD (30W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 30W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Druga imena 102-4109 delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Brez porabe energije 75mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C8
Obrazec Desktop (Class II) Učinkovitost Level VI
natančen opis 15V 30W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 2A
Dolžina kabla 60.2" (1.53m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.