SDI30-19-UD-P6R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SDI30-19-UD-P6R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDI30-19-UD-P6R
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 30W
Podatkovni listi: SDI30-19-UD-P6R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
270 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDI30-19-UD-P6R
Številka dela SDI30-19-UD-P6R Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6145 pcs Podatkovni list SDI30-19-UD-P6R.pdf
Napetost - izhod 19V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 4.37" L x 2.05" W x 1.27" H (111.0mm x 52.0mm x 32.3mm) Serija SDI30-UD (30W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 30W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 75mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C8 Obrazec Desktop (Class II)
Učinkovitost Level VI natančen opis 19V 30W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 1.6A Dolžina kabla 60.2" (1.53m)
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SDI30-19-UC-P5R
SDI30-19-UC-P5R
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 30W
Na zalogi: 5159 pcs
Prenesi: SDI30-19-UC-P5R.pdf
RFQ
SDI30-19-UC-P6R
SDI30-19-UC-P6R
Proizvajalci: CUI, Inc.
Na zalogi: 4584 pcs
Prenesi: SDI30-19-UC-P6R.pdf
RFQ
SDI30-19-UD-P6
SDI30-19-UD-P6