SDI40-15-U-P6
CUI, Inc.CUI, Inc.
SDI40-15-U-P6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDI40-15-U-P6
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 41W
Podatkovni listi: SDI40-15-U-P6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
280 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDI40-15-U-P6
Številka dela SDI40-15-U-P6 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 41W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6179 pcs Podatkovni list SDI40-15-U-P6.pdf
Napetost - izhod 15V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 4.37" L x 2.05" W x 1.27" H (111.0mm x 52.0mm x 32.3mm) Serija SDI40-U (40W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 41W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 75mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level VI natančen opis 15V 41W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 2.7A Dolžina kabla 60.2" (1.53m)