SDI50-19-U-P6
CUI, Inc.CUI, Inc.
SDI50-19-U-P6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDI50-19-U-P6
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 50W
Podatkovni listi: SDI50-19-U-P6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDI50-19-U-P6
Številka dela SDI50-19-U-P6 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5604 pcs Podatkovni list SDI50-19-U-P6.pdf
Utež 0.684 lb (310.26g) Napetost - izhod 19V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 4.53" L x 2.09" W x 1.50" H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm)
Serija SDI50-U (50W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 50W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Brez porabe energije 150mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2
natančen opis 19V 50W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 2.64A
Dolžina kabla 72" (1.83m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.