SDI50-48-UD2-P5R
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDI50-48-UD2-P5R
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 50W
Podatkovni listi: SDI50-48-UD2-P5R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
510 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDI50-48-UD2-P5R
Številka dela SDI50-48-UD2-P5R Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4440 pcs Podatkovni list SDI50-48-UD2-P5R.pdf
Napetost - izhod 48V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 4.53" L x 2.09" W x 1.50" H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm) Serija SDI50-UD (50W)
Področje uporabe Europe Moč (Watts) 50W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 150mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord
Vhodni priključek IEC 320-C8 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2 natančen opis 48V 50W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord Input
Tok - izhod (maks.) 1.05A Dolžina kabla 59" (1.50m)
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SDI50-48-UDC-P5R
SDI50-48-UDC-P5R
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 50W
Na zalogi: 4055 pcs
Prenesi: SDI50-48-UDC-P5R.pdf
RFQ
SDI50-48-UD2-P5
SDI50-48-UD2-P5
Proizvajalci: CUI, Inc.