SDI65-15-U-P6
CUI, Inc.CUI, Inc.
SDI65-15-U-P6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDI65-15-U-P6
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 65W
Podatkovni listi: SDI65-15-U-P6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDI65-15-U-P6
Številka dela SDI65-15-U-P6 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 65W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4771 pcs Podatkovni list SDI65-15-U-P6.pdf
Utež 0.684 lb (310.26g) Napetost - izhod 15V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 4.53" L x 2.09" W x 1.50" H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm)
Serija SDI65-U (65W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 65W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Druga imena 102-3814
SDI65-15-U-P6-ND
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 210mW (Max)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2 natančen opis 15V 65W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 4.3A Dolžina kabla 59" (1.50m)