SDI90-18-U-P6
CUI, Inc.CUI, Inc.
SDI90-18-U-P6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDI90-18-U-P6
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 90W
Podatkovni listi: SDI90-18-U-P6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
504 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDI90-18-U-P6
Številka dela SDI90-18-U-P6 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 90W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2633 pcs Podatkovni list SDI90-18-U-P6.pdf
Napetost - izhod 18V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 5.94" L x 2.52" W x 1.42" H (151.0mm x 64.0mm x 36.0mm) Serija SDI90-U (90W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 90W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 210mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level VI natančen opis 18V 90W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 5A Dolžina kabla 59" (1.50m)