SDM36-12-UD2-P6R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SDM36-12-UD2-P6R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDM36-12-UD2-P6R
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC-DC, 12 VDC, 3 A, SW, C8 DESK-
Podatkovni listi: SDM36-12-UD2-P6R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDM36-12-UD2-P6R
Številka dela SDM36-12-UD2-P6R Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC-DC, 12 VDC, 3 A, SW, C8 DESK- Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4630 pcs Podatkovni list SDM36-12-UD2-P6R.pdf
Utež 0.463 lb (210.01g) Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 3.90" L x 1.97" W x 1.30" H (99.0mm x 50.0mm x 33.0mm)
Serija SDM36-UD (36W) Področje uporabe Europe
Moč (Watts) 36W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Brez porabe energije 100mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Cord Vhodni priključek IEC 320-C8
Obrazec Desktop (Class II) Učinkovitost Level VI
natančen opis 12V 36W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input Tok - izhod (maks.) 3A
Dolžina kabla 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Odobritve CE, cURus, PSE, TUV Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SDM36-12-UDC-P6R
SDM36-12-UDC-P6R
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: AC-DC, 12 VDC, 3 A, SW, C8 DESK-
Na zalogi: 4995 pcs
Prenesi: SDM36-12-UDC-P6R.pdf
RFQ
SDM36-12-UD2-P6
SDM36-12-UD2-P6
Proizvajalci: CUI, Inc.