SDM36-7.5-UD-P6R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SDM36-7.5-UD-P6R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDM36-7.5-UD-P6R
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC-DC, 7.5 VDC, 4 A, SW, C8 DESK
Podatkovni listi: SDM36-7.5-UD-P6R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDM36-7.5-UD-P6R
Številka dela SDM36-7.5-UD-P6R Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC-DC, 7.5 VDC, 4 A, SW, C8 DESK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5922 pcs Podatkovni list SDM36-7.5-UD-P6R.pdf
Utež 0.463 lb (210.01g) Napetost - izhod 7.5V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 3.90" L x 1.97" W x 1.30" H (99.0mm x 50.0mm x 33.0mm)
Serija SDM36-UD (36W) Področje uporabe -
Moč (Watts) 30W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Brez porabe energije 100mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C8
Obrazec Desktop (Class II) Učinkovitost Level VI
natančen opis 7.5V 30W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 4A
Dolžina kabla 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.