SMI18-18-V-P5R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SMI18-18-V-P5R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMI18-18-V-P5R
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 18W
Podatkovni listi: SMI18-18-V-P5R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
540 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMI18-18-V-P5R
Številka dela SMI18-18-V-P5R Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 18W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4894 pcs Podatkovni list SMI18-18-V-P5R.pdf
Utež 0.375 lb (170.1g) Napetost - izhod 18V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 2.95" L x 1.38" W x 2.58" H (75.0mm x 35.0mm x 65.6mm)
Serija SMI18 (18W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 20W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Brez porabe energije 100mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Multi-Blade (Included) Vhodni priključek Multi-Blade
Obrazec Wall Mount Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2
natančen opis 18V 20W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input Tok - izhod (maks.) 1.1A
Dolžina kabla 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.