SMI18-5.9-V-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SMI18-5.9-V-P5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMI18-5.9-V-P5
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADPTR 5.9V 18W
Podatkovni listi: SMI18-5.9-V-P5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMI18-5.9-V-P5
Številka dela SMI18-5.9-V-P5 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MOUNT ADPTR 5.9V 18W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5442 pcs Podatkovni list SMI18-5.9-V-P5.pdf
Utež 0.375 lb (170.1g) Napetost - izhod 5.9V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 2.95" L x 1.38" W x 2.58" H (75.0mm x 35.0mm x 65.6mm)
Serija SMI18 (18W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 18W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Druga imena 102-3582
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 100mW (Max)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Multi-Blade (Included)
Vhodni priključek Multi-Blade Obrazec Wall Mount
Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2 natančen opis 5.9V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Tok - izhod (maks.) 3A Dolžina kabla 47.2" (1.20m)