SMI18-9-V-N5
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMI18-9-V-N5
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC WALL MNT ADAPTER 9V 19.8W
Podatkovni listi: SMI18-9-V-N5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
540 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMI18-9-V-N5
Številka dela SMI18-9-V-N5 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MNT ADAPTER 9V 19.8W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5819 pcs Podatkovni list SMI18-9-V-N5.pdf
Napetost - izhod 9V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 2.95" L x 1.41" W x 2.58" H (75.0mm x 35.8mm x 65.6mm) Serija SMI18 (18W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 19.8W
Polarizacija Negative Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 100mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Multi-Blade (Included)
Vhodni priključek Multi-Blade (Included) Obrazec Wall Mount
Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2 natančen opis 9V 19.8W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Tok - izhod (maks.) 2.2A Dolžina kabla 59" (1.50m)
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMI18-9-K-P5
SMI18-9-K-P5
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 18W
Na zalogi: 8720 pcs
Prenesi: SMI18-9-K-P5.pdf
RFQ
SMI18-9-K-P5R
SMI18-9-K-P5R
Proizvajalci: CUI, Inc.
Na zalogi: 9433 pcs
Prenesi: SMI18-9-K-P5R.pdf
RFQ
SMI18-9-V-N5R
SMI18-9-V-N5R
Opis: AC/DC WALL MNT ADAPTER 9V 19.8W