SMI24-48-K-P6R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SMI24-48-K-P6R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMI24-48-K-P6R
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 24W
Podatkovni listi: SMI24-48-K-P6R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMI24-48-K-P6R
Številka dela SMI24-48-K-P6R Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 24W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7052 pcs Podatkovni list SMI24-48-K-P6R.pdf
Utež 0.349 lb (158.3g) Napetost - izhod 48V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 2.95" L x 1.38" W x 2.58" H (75.0mm x 35.0mm x 65.6mm)
Serija SMI24 (24W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 24W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Brez porabe energije 100mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Multi-Blade (Sold Separately) Vhodni priključek Multi-Blade
Obrazec Wall Mount Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2
natančen opis 48V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 500mA
Dolžina kabla 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.