SMI36-12-V-P5R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SMI36-12-V-P5R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMI36-12-V-P5R
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 36W
Podatkovni listi: SMI36-12-V-P5R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMI36-12-V-P5R
Številka dela SMI36-12-V-P5R Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 36W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4998 pcs Podatkovni list SMI36-12-V-P5R.pdf
Utež 0.35 lb (160g) Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 3.10" L x 1.34" W x 2.60" H (78.5mm x 34.0mm x 66.0mm)
Serija SMI36 (36W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 36W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Druga imena 102-3594
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 100mW (Max)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Multi-Blade (Included)
Vhodni priključek Multi-Blade Obrazec Wall Mount
Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2 natančen opis 12V 36W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Tok - izhod (maks.) 3A Dolžina kabla 59" (1.50m)
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMI36-12-V-P5
SMI36-12-V-P5
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 36W