VF-D320-D524A-CFS-1
CUI, Inc.CUI, Inc.
VF-D320-D524A-CFS-1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VF-D320-D524A-CFS-1
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 24V 320W
Podatkovni listi: VF-D320-D524A-CFS-1.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 806 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 806 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VF-D320-D524A-CFS-1
Številka dela VF-D320-D524A-CFS-1 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 5V 24V 320W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 806 pcs Podatkovni list VF-D320-D524A-CFS-1.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 24V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 7.00" L x 4.00" W x 1.60" H (177.8mm x 101.6mm x 40.6mm)
Serija VF-D320 Moč (Watts) 320W
Druga imena VFD320D524ACFS1 delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 2 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Učinkovitost 75% natančen opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V 24V 30A, 8.33A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 30A, 8.33A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.