VGS-100-12
CUI, Inc.CUI, Inc.
VGS-100-12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VGS-100-12
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 100W
Podatkovni listi: VGS-100-12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VGS-100-12
Številka dela VGS-100-12 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 12V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1636 pcs Podatkovni list VGS-100-12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 4.242kV Napetost - Vhod 88 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 5.10" L x 3.84" W x 1.48" H (129.5mm x 97.5mm x 37.5mm)
Serija VGS-100 Moč (Watts) 100W
Druga imena 102-1947
651-33011R
VGS10012
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 86%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 8.5A 88 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 8.5A