VLD24-600
CUI, Inc.CUI, Inc.
VLD24-600 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VLD24-600
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka LED SUPPLY CC BUCK 2-30V 600MA
Podatkovni listi: VLD24-600.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VLD24-600
Številka dela VLD24-600 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis LED SUPPLY CC BUCK 2-30V 600MA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4495 pcs Podatkovni list VLD24-600.pdf
Utež 0.008 lb (3.63g) Napetost - izhod 2 ~ 30 V
Napetost - Vhod (Min) 6.5V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Constant Current Topologija Buck
Velikost / dimenzija 0.90" L x 0.40" W x 0.37" H (22.9mm x 10.2mm x 9.5mm) Serija VLD24
Moč (Watts) 18W Pakiranje Tube
Paket / primer 6-DIP Module Druga imena 102-1901
656-90703R
VLD24600
delovna temperatura -40°C ~ 71°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, SCP
Učinkovitost 96% Zatemnitev Analog, PWM
natančen opis 600mA 2 ~ 30 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Tok - izhod (maks.) 600mA