VMS-160-12
CUI, Inc.CUI, Inc.
VMS-160-12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VMS-160-12
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 100W
Podatkovni listi: VMS-160-12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VMS-160-12
Številka dela VMS-160-12 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 12V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1018 pcs Podatkovni list VMS-160-12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 5.656kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.00" W x 0.85" H (101.6mm x 50.8mm x 21.6mm)
Serija VMS-160 Moč (Watts) 100W (160W Forced Air)
Druga imena 102-1692
655-00102R
VMS16012
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 90% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 13.3A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 13.3A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.