VOF-275-58-1
CUI, Inc.CUI, Inc.
VOF-275-58-1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VOF-275-58-1
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 58V 160W/275W
Podatkovni listi: VOF-275-58-1.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 794 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 794 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VOF-275-58-1
Številka dela VOF-275-58-1 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 58V 160W/275W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 794 pcs Podatkovni list VOF-275-58-1.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 58V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 0.75" H (127.0mm x 76.2mm x 19.1mm)
Serija VOF-275 Moč (Watts) 160W (275W Forced Air)
delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Učinkovitost 92% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 58V 4.74A 80 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 4.74A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.