VOF-350-15-1
CUI, Inc.CUI, Inc.
VOF-350-15-1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VOF-350-15-1
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V 180W/270W
Podatkovni listi: VOF-350-15-1.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 876 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 876 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
54 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VOF-350-15-1
Številka dela VOF-350-15-1 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 15V 180W/270W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 876 pcs Podatkovni list VOF-350-15-1.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.00" H (127.0mm x 76.2mm x 25.4mm)
Serija VOF-350 Moč (Watts) 180W (270W Forced Air)
delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Učinkovitost 92% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 18A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 18A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Odobritve CE, cURus, NEMKO Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VOF-350-12-1
VOF-350-12-1
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 180W/225W
Na zalogi: 852 pcs
Prenesi: VOF-350-12-1.pdf
RFQ
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 200W/325W