VSK-S15-9U
CUI, Inc.CUI, Inc.
VSK-S15-9U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VSK-S15-9U
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka CONV AC/DC 15W 9V 1.6A PCB
Podatkovni listi: VSK-S15-9U.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VSK-S15-9U
Številka dela VSK-S15-9U Proizvajalec CUI, Inc.
Opis CONV AC/DC 15W 9V 1.6A PCB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6402 pcs Podatkovni list VSK-S15-9U.pdf
Utež 0.177 lb (80.29g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 9V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 2.44" L x 1.77" W x 0.91" H (62.0mm x 45.0mm x 23.0mm)
Serija VSK-S15 Moč (Watts) 15W
Paket / primer 4-DIP Module Druga imena 102-2401
656-91059R
VSK-S15-9U-ND
VSKS159U
delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Pravilo obremenitve ±1%
Uredba o vrsticah ±0.5% Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 78%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 9V 1.6A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 1.6A