VSK-S3-3R3U
CUI, Inc.CUI, Inc.
VSK-S3-3R3U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VSK-S3-3R3U
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka CONV AC-DC 3.3V@700MA 2.3W PCB
Podatkovni listi: VSK-S3-3R3U.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
6 pcs
12 pcs
30 pcs
54 pcs
102 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VSK-S3-3R3U
Številka dela VSK-S3-3R3U Proizvajalec CUI, Inc.
Opis CONV AC-DC 3.3V@700MA 2.3W PCB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9591 pcs Podatkovni list VSK-S3-3R3U.pdf
Utež 0.056 lb (25.4g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 1.46" L x 0.91" W x 0.61" H (37.0mm x 23.0mm x 15.5mm)
Serija VSK-S3 Moč (Watts) 3W