VWRBS1-D5-S12-SIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VWRBS1-D5-S12-SIP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VWRBS1-D5-S12-SIP
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 1W
Podatkovni listi: VWRBS1-D5-S12-SIP.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
  • Sporočilo
Specifikacije VWRBS1-D5-S12-SIP
Številka dela VWRBS1-D5-S12-SIP Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC DC CONVERTER 12V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
Količina na voljo 4097 pcs Podatkovni list VWRBS1-D5-S12-SIP.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 9V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm)
Serija VWRBS1-SIP Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SIP Module, 7 Leads
Druga imena VWRBS1D5S12SIP delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable Lastnosti SCP
Učinkovitost 77% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 4.5V - 9V Input
Tok - izhod (maks.) 84mA Aplikacije ITE (Commercial)