VYB10W-Q48-S3
CUI, Inc.CUI, Inc.
VYB10W-Q48-S3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VYB10W-Q48-S3
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Podatkovni listi: VYB10W-Q48-S3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VYB10W-Q48-S3
Številka dela VYB10W-Q48-S3 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6046 pcs Podatkovni list VYB10W-Q48-S3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 72V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.2mm)
Serija VYB10W Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 102-2298
656-91308R
VYB10WQ48S3
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 77%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.4A 18V - 72V Input Tok - izhod (maks.) 2.4A
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VYB10W-Q48-S3-T
VYB10W-Q48-S3-T
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: DC/DC CONVERTER 3.3V 10W