GPB527D202BG
CW IndustriesCW Industries
GPB527D202BG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GPB527D202BG
Proizvajalec / znamka: CW Industries
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON SPST 10A 125V
Podatkovni listi: 1.GPB527D202BG.pdf2.GPB527D202BG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GPB527D202BG
Številka dela GPB527D202BG Proizvajalec CW Industries
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPST 10A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67963 pcs Podatkovni list 1.GPB527D202BG.pdf2.GPB527D202BG.pdf
Voltage Rating - DC 14V Voltage Rating - AC 125V
Tip Standard Sklop zaključka Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Funkcija stikala Off-On Serija GPB
Mere izreza plošče Circular - 20.20mm Dia Pakiranje Bulk
Druga imena CW246 delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Panel Mount, Snap-In Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje - Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Lastnosti - Električno življenje -
natančen opis Pushbutton Switch SPST Standard Panel Mount, Snap-In Trenutna ocena 10A (AC), 20A (DC)