MP825-200-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP825-200-1% Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP825-200-1%
Proizvajalec / znamka: Caddock Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 200 OHM 1% 25W TO126-2
Podatkovni listi: MP825-200-1%.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP825-200-1%
Številka dela MP825-200-1% Proizvajalec Caddock Electronics, Inc.
Opis RES 200 OHM 1% 25W TO126-2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25657 pcs Podatkovni list MP825-200-1%.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient -20/ +50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-126 Velikost / dimenzija 0.320" L x 0.110" W (8.12mm x 2.79mm)
Serija Kool-Pak®MP800 Odpornost 200 Ohms
Moč (Watts) 25W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-126-2 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.550" (13.97mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 200 Ohms ±1% 25W Through Hole Resistor TO-126-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MP825-5.00-1%
MP825-5.00-1%
Proizvajalci: Caddock Electronics, Inc.
Opis: RES 5 OHM 1% 25W TO126-2
Na zalogi: 22610 pcs
Prenesi: MP825-5.00-1%.pdf
RFQ
MP825-20.0-1%
MP825-20.0-1%
Opis: RES 20 OHM 1% 25W TO126-2
Na zalogi: 27975 pcs
Prenesi: MP825-20.0-1%.pdf