USF340-100K-0.1%-5PPM
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
USF340-100K-0.1%-5PPM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: USF340-100K-0.1%-5PPM
Proizvajalec / znamka: Caddock Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100K OHM 1/3W 0.1% RADIAL
Podatkovni listi: USF340-100K-0.1%-5PPM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije USF340-100K-0.1%-5PPM
Številka dela USF340-100K-0.1%-5PPM Proizvajalec Caddock Electronics, Inc.
Opis RES 100K OHM 1/3W 0.1% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7868 pcs Podatkovni list USF340-100K-0.1%-5PPM.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.750" L x 0.075" W (19.05mm x 1.91mm)
Serija USF Odpornost 100 kOhms
Moč (Watts) 0.333W, 1/3W Pakiranje Bulk