USF370-9.90M-0.1%-5PPM
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
USF370-9.90M-0.1%-5PPM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: USF370-9.90M-0.1%-5PPM
Proizvajalec / znamka: Caddock Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 9.9M OHM 3/4W 0.1% RADIAL
Podatkovni listi: USF370-9.90M-0.1%-5PPM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije USF370-9.90M-0.1%-5PPM
Številka dela USF370-9.90M-0.1%-5PPM Proizvajalec Caddock Electronics, Inc.
Opis RES 9.9M OHM 3/4W 0.1% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3868 pcs Podatkovni list USF370-9.90M-0.1%-5PPM.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.500" L x 0.075" W (38.10mm x 1.91mm)
Serija USF Odpornost 9.9 MOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Bulk