2DDF100P-F0
pregled izdelka
Številka dela: 2DDF100P-F0
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka D SUB
Podatkovni listi: 2DDF100P-F0.pdf
Status RoHs Vendor undefined / Vendor undefined
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2DDF100P-F0
Številka dela 2DDF100P-F0 Proizvajalec Cannon
Opis D SUB Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined
Količina na voljo 2037 pcs Podatkovni list 2DDF100P-F0.pdf
Serija * Druga imena 096265-0006
natančen opis Housing Connector Position
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2DDF100P
2DDF100P
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB PLUG 100POS PNL MNT
Na zalogi: 5336 pcs
Prenesi: 2DDF100P.pdf
RFQ
2DDK100P-F0
2DDK100P-F0
Proizvajalci: Cannon
Opis: D SUB
Na zalogi: 4233 pcs
Prenesi: 2DDK100P-F0.pdf
RFQ
2DD2678-13
2DD2678-13
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: TRANS NPN 12V 3A SOT89-3