CA07A24-12PB
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA07A24-12PB
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: CA07A24-12PB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 599 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 599 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA07A24-12PB
Številka dela CA07A24-12PB Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 599 pcs Podatkovni list CA07A24-12PB.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 12-3 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakiranje Bulk Druga imena CA07A2412PB
ICA07A24-12PB
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 5 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Trenutna ocena 41A, 135A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Silver
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Olive Drab
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CA07A24-10SWBF80
CA07A24-10SWBF80
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT 7POS JAM NUT W/SCKTS
Na zalogi: 683 pcs
Prenesi:
RFQ
CA07A24-19PBF80
CA07A24-19PBF80
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT MALE 12POS SILVR CRIMP
Na zalogi: 5341 pcs
Prenesi: CA07A24-19PBF80.pdf
RFQ
CA07A24-12PB01
CA07A24-12PB01
Opis: CONN RCPT MALE 5POS SILVER CRIMP