CA07A24-28PBF80
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA07A24-28PBF80
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 24POS SILVR CRIMP
Podatkovni listi: CA07A24-28PBF80.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CA07A24-28PBF80
Številka dela CA07A24-28PBF80 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 24POS SILVR CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5462 pcs Podatkovni list CA07A24-28PBF80.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 12-3 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 24
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Lastnosti - Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver Trenutna ocena 22A