CA20COME20-22SB
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA20COME20-22SB
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: CA20COME20-22SB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA20COME20-22SB
Številka dela CA20COME20-22SB Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2421 pcs Podatkovni list CA20COME20-22SB.pdf
Voltage Rating 500VAC, 700VDC Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 8-33 Shell material Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-5015, CA-COM-B
Pakiranje Bulk Druga imena CA20COME2022SB
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 6 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Trenutna ocena 22A, 74A