CA3100E18-22SB01
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA3100E18-22SB01
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 3POS SILVR CRIMP
Podatkovni listi: CA3100E18-22SB01.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CA3100E18-22SB01
Številka dela CA3100E18-22SB01 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 3POS SILVR CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5364 pcs Podatkovni list CA3100E18-22SB01.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 18-22 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 3
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Lastnosti Strain Relief Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Trenutna ocena 22A