CA3101E22-14PWB
pregled izdelka
Številka dela: CA3101E22-14PWB
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: CA3101E22-14PWB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CA3101E22-14PWB
Številka dela CA3101E22-14PWB Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1662 pcs Podatkovni list CA3101E22-14PWB.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-14 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakiranje Bulk Druga imena CA3101E2214PWB
ICA3101E22-14PWB
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 19 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti Strain Relief Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Trenutna ocena 22A