CA3102E22-14PBA176
pregled izdelka
Številka dela: CA3102E22-14PBA176
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: CA3102E22-14PBA176.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CA3102E22-14PBA176
Številka dela CA3102E22-14PBA176 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2553 pcs Podatkovni list CA3102E22-14PBA176.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-14 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakiranje Bulk Druga imena CA3102E2214PBA176
ICA3102E22-14PBA176
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 19 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 22A