CA3102E22-27SF80
pregled izdelka
Številka dela: CA3102E22-27SF80
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 9POS SILVR CRIMP
Podatkovni listi: 1.CA3102E22-27SF80.pdf2.CA3102E22-27SF80.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CA3102E22-27SF80
Številka dela CA3102E22-27SF80 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 9POS SILVR CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2992 pcs Podatkovni list 1.CA3102E22-27SF80.pdf2.CA3102E22-27SF80.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-27 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA
Pakiranje Bulk Druga imena CA3102E2227SF80
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 9 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 9 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Trenutna ocena 22A, 74A