CA3102E28-22PB109A176
pregled izdelka
Številka dela: CA3102E28-22PB109A176
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 6POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CA3102E28-22PB109A176.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CA3102E28-22PB109A176
Številka dela CA3102E28-22PB109A176 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 6POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4722 pcs Podatkovni list CA3102E28-22PB109A176.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 28-22 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 6
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Lastnosti - Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 22A, 135A