CA3106E18-1SK10
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA3106E18-1SK10
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG 10POS INLINE W/SKTS
Podatkovni listi: 1.CA3106E18-1SK10.pdf2.CA3106E18-1SK10.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA3106E18-1SK10
Številka dela CA3106E18-1SK10 Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG 10POS INLINE W/SKTS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2058 pcs Podatkovni list 1.CA3106E18-1SK10.pdf2.CA3106E18-1SK10.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 18-1 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA
Pakiranje Bulk Druga imena CA3106E181SK10
ICA3106E18-1SK10
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 10 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti Strain Relief Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 22A