CA3106E24-28SWF80A95
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA3106E24-28SWF80A95
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG 24POS INLINE W/SKTS
Podatkovni listi: 1.CA3106E24-28SWF80A95.pdf2.CA3106E24-28SWF80A95.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA3106E24-28SWF80A95
Številka dela CA3106E24-28SWF80A95 Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG 24POS INLINE W/SKTS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1494 pcs Podatkovni list 1.CA3106E24-28SWF80A95.pdf2.CA3106E24-28SWF80A95.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-28 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA
Pakiranje Bulk Druga imena CA3106E2428SWF80A95
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 24 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti Strain Relief Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 22A
Končna debelina - parjenje 20.0µin (0.51µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Olive Drab
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CA3106E24-28SXB
CA3106E24-28SXB
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN PLUG 24POS INLINE SKT
Na zalogi: 1432 pcs
Prenesi: CA3106E24-28SXB.pdf
RFQ
CA3106E24-28SWBF80
CA3106E24-28SWBF80
Proizvajalci: ITT Cannon, LLC
Opis: CONN PLUG 24POS INLINE W/SKTS
Na zalogi: 1586 pcs
Prenesi: CA3106E24-28SWBF80.pdf
RFQ
CA3106E24-28SWF80
CA3106E24-28SWF80
Proizvajalci: Cannon