CA3106E28A63SB15
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA3106E28A63SB15
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG 28POS INLINE W/SKTS
Podatkovni listi: 1.CA3106E28A63SB15.pdf2.CA3106E28A63SB15.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 907 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 907 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA3106E28A63SB15
Številka dela CA3106E28A63SB15 Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG 28POS INLINE W/SKTS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 907 pcs Podatkovni list 1.CA3106E28A63SB15.pdf2.CA3106E28A63SB15.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 28-A63 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 28
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock natančen opis 28 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
Trenutna ocena 22A, 41A Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Silver Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Olive Drab
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CA3106E28A63SB03
CA3106E28A63SB03
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN PLUG FMALE 28POS SOLDER CUP
Na zalogi: 1231 pcs
Prenesi: CA3106E28A63SB03.pdf
RFQ
CA3106E28A63S-B
CA3106E28A63S-B
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN PLUG 28POS INLINE W/SKTS