CA3106ER24-28PA176
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA3106ER24-28PA176
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS
Podatkovni listi: 1.CA3106ER24-28PA176.pdf2.CA3106ER24-28PA176.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA3106ER24-28PA176
Številka dela CA3106ER24-28PA176 Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1071 pcs Podatkovni list 1.CA3106ER24-28PA176.pdf2.CA3106ER24-28PA176.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-28 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA
Pakiranje Bulk Druga imena CA3106ER2428PA176
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 24 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 22A