CA3108E32-A47SF80
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA3108E32-A47SF80
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG 47POS RT ANG W/SKTS
Podatkovni listi: 1.CA3108E32-A47SF80.pdf2.CA3108E32-A47SF80.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 721 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 721 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA3108E32-A47SF80
Številka dela CA3108E32-A47SF80 Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG 47POS RT ANG W/SKTS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 721 pcs Podatkovni list 1.CA3108E32-A47SF80.pdf2.CA3108E32-A47SF80.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 12-3 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 47
Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle Montažna funkcija -
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Lastnosti Strain Relief
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 47 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
Trenutna ocena 22A Končna debelina - parjenje -