CA3108ER22-18S
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA3108ER22-18S
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG 8POS RT ANG W/SKTS
Podatkovni listi: 1.CA3108ER22-18S.pdf2.CA3108ER22-18S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA3108ER22-18S
Številka dela CA3108ER22-18S Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG 8POS RT ANG W/SKTS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1295 pcs Podatkovni list 1.CA3108ER22-18S.pdf2.CA3108ER22-18S.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 12-3 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA
Pakiranje Bulk Druga imena CA3108ER2218S
ICA3108ER22-18S
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 8 Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle
Montažna funkcija - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Trenutna ocena 22A