CA3108F24-28SBF80A232F0
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA3108F24-28SBF80A232F0
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CB 24C 24#16 SKT PLUG
Podatkovni listi: CA3108F24-28SBF80A232F0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA3108F24-28SBF80A232F0
Številka dela CA3108F24-28SBF80A232F0 Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CB 24C 24#16 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1263 pcs Podatkovni list CA3108F24-28SBF80A232F0.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 Uporaba Unshielded
Atributi atributov IP67 - Dust Tight, Waterproof Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-5015, CA-B RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Black delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 24 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle Materialna ocena vnetljivosti -
Številka izdelka proizvajalca CA3108F24-28SBF80A232F0 Velik premer dobavljen 24-28
Vstavi material Aluminum Alloy, Black Zinc Cobalt Vključuje -
Lastnosti Backshell, Coupling Nut Razširjen opis 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line), Right Angle Backshell, Coupling Nut
Opis CB 24C 24#16 SKT PLUG Tok - Max / Contact Reverse Bayonet Lock
Material spenjanja oreškov, plating 1.835" (46.61mm) Premer spojne gredi Zinc Cobalt