CIR01AF-32-31PY-F80
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CIR01AF-32-31PY-F80
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 31POS SILVR CRIMP
Podatkovni listi: CIR01AF-32-31PY-F80.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 549 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 549 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CIR01AF-32-31PY-F80
Številka dela CIR01AF-32-31PY-F80 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 31POS SILVR CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 549 pcs Podatkovni list CIR01AF-32-31PY-F80.pdf
Voltage Rating 500VAC, 700VDC Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 32-31 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakiranje Bulk Usmerjenost Y
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 31
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Ingress Protection - Lastnosti Cable Clamp
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 31 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
Trenutna ocena 13A Končna debelina - parjenje -