CIR020R-22-14P-F80
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CIR020R-22-14P-F80
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT 19POS PNL MNT PIN
Podatkovni listi: CIR020R-22-14P-F80.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CIR020R-22-14P-F80
Številka dela CIR020R-22-14P-F80 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT 19POS PNL MNT PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2463 pcs Podatkovni list CIR020R-22-14P-F80.pdf
Voltage Rating 500VAC, 700VDC Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-14 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 19
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver Trenutna ocena 13A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Silver
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Olive Drab
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CIR020R-20-7S-F80-T89-26
CIR020R-20-7S-F80-T89-26
Proizvajalci: Cannon
Opis: CIR 8C 8#16 (12) STK RECP WALL
Na zalogi: 627 pcs
Prenesi: CIR020R-20-7S-F80-T89-26.pdf
RFQ
CIR020R-20A-48S-F80-VO
CIR020R-20A-48S-F80-VO
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Na zalogi: 3361 pcs
Prenesi: CIR020R-20A-48S-F80-VO.pdf
RFQ
CIR020R-22-14P-F80-T12
CIR020R-22-14P-F80-T12
Proizvajalci: ITT Cannon, LLC
Opis: CONN RCPT 19POS PNL MNT PIN
Na zalogi: 4051 pcs
Prenesi: CIR020R-22-14P-F80-T12.pdf
CIR020R-22-14P-T12
CIR020R-22-14P-T12
Opis: CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Prenesi:
CIR020R-20A-48P-F80
CIR020R-20A-48P-F80
Opis: CONN RCPT MALE 19POS SILVR CRIMP
Prenesi: CIR020R-20A-48P-F80.pdf
CIR020R-22-14P-F80-T12-13
CIR020R-22-14P-F80-T12-13
Opis: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Prenesi:
CIR020R-22-14P
CIR020R-22-14P
Prenesi: CIR020R-22-14P.pdf
CIR020R-22-14PW-F80
CIR020R-22-14PW-F80
Prenesi: CIR020R-22-14PW-F80.pdf
CIR020R-22-14P-F80-VO
CIR020R-22-14P-F80-VO
Proizvajalci: ITT Cannon, LLC
Opis: CIR 19C 19#16 FR PIN RECP
Prenesi: CIR020R-22-14P-F80-VO.pdf
CIR020R-20-8P
CIR020R-20-8P
Opis: CIR 6C 4#8 4#16 PIN RECP
Prenesi: CIR020R-20-8P.pdf
CIR020R-20A-48S
CIR020R-20A-48S
Opis: CIR 19C 19#16 SKT RECP WALL
Prenesi: CIR020R-20A-48S.pdf
CIR020R-22-14P-F80-20
CIR020R-22-14P-F80-20
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika