CIR020R-24A-25P
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CIR020R-24A-25P
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 25POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: CIR020R-24A-25P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CIR020R-24A-25P
Številka dela CIR020R-24A-25P Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 25POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1726 pcs Podatkovni list CIR020R-24A-25P.pdf
Voltage Rating 200VAC, 250VDC Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-A25 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 25
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Ingress Protection Environment Proof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 25 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Trenutna ocena 13A Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Silver Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Olive Drab
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CIR020R-24A-25P-F80
CIR020R-24A-25P-F80
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT MALE 25POS SILVR CRIMP
Na zalogi: 1557 pcs
Prenesi: CIR020R-24A-25P-F80.pdf
RFQ
CIR020R-24-7S-F80
CIR020R-24-7S-F80
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT FMALE 16POS CRIMP
Na zalogi: 2101 pcs
Prenesi: CIR020R-24-7S-F80.pdf
RFQ
CIR020R-24-9S
CIR020R-24-9S
Opis: CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP
Prenesi:
CIR020R-24A-25P-F80-T12
CIR020R-24A-25P-F80-T12
Proizvajalci: ITT Cannon, LLC
Opis: CONN RCPT 25POS PNL MNT PIN
Prenesi: CIR020R-24A-25P-F80-T12.pdf
CIR020R-24A-25P-F80-T112
CIR020R-24A-25P-F80-T112
Opis: CONN RCPT MALE 25POS GOLD CRIMP
Prenesi:
CIR020R-24-9P
CIR020R-24-9P
Opis: CONN RCPT MALE 2POS SOLDER CUP
Prenesi: CIR020R-24-9P.pdf
CIR020R-24A-25P-F80-VO
CIR020R-24A-25P-F80-VO
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 25POS PNL MT