CIR020R-40A-60PY-F80
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CIR020R-40A-60PY-F80
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT 60POS PNL MNT PIN
Podatkovni listi: CIR020R-40A-60PY-F80.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 512 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 512 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CIR020R-40A-60PY-F80
Številka dela CIR020R-40A-60PY-F80 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT 60POS PNL MNT PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 512 pcs Podatkovni list CIR020R-40A-60PY-F80.pdf
Voltage Rating 500VAC, 700VDC Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 40-A60 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakiranje Bulk Usmerjenost Y
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 60
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Ingress Protection Environment Proof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 60 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
Trenutna ocena 13A Končna debelina - parjenje -