CIR030RFP-28-16SW-F80-13
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CIR030RFP-28-16SW-F80-13
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT 20POS PNL MNT SKT
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CIR030RFP-28-16SW-F80-13
Številka dela CIR030RFP-28-16SW-F80-13 Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 20POS PNL MNT SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4384 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 500VAC, 700VDC Atributi atributov -
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-5015, CIR
RoHS Status Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 20 Tip montaže Panel Mount, Flange
Številka izdelka proizvajalca CIR030RFP-28-16SW-F80-13 Velik premer dobavljen 28-16
Lastnosti - Razširjen opis 20 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
Opis CONN RCPT 20POS PNL MNT SKT Trenutna ocena 13A